Powrót

O nas

EASYTRUCK to dynamicznie rozwijająca się organizacja świadcząca kompleksowe usługi logistyczne. Od ponad 5 lat oferujemy optymalne rozwiązania logistyczne gwarantujące wysoką jakość obsługi. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług w zakresie magazynowania i transportu oraz jest dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

EASYTRUCK świadczymy usługi w oparciu o magazyn centralny w Błoniu/k.Warszawy oraz dwanaście platform przeładunkowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zróżnicowana flota samochodów gwarantuje szybki i bezpieczny serwis dystrybucyjny. Profesjonalne systemy zarządzania transportem i magazynem wykorzystywane przez wykwalifikowany zespół pozwalają na elastyczne podejście do klienta.

Dotychczas zaufało nam już wiele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jesteśmy wyłącznym operatorem firmy Antalis – lidera w sprzedaży papieru oraz materiałów do komunikacji wizualnej. Jakość naszych usług potwierdza długoletnia współpraca z naszymi partnerami biznesowymi i zadowolenie ze świadczonych usług.